Stichting Vrije Scholen Ithaka is de bestuurder van 12 vrije scholen in Noord-Holland

Stichting Vrije Scholen Ithaka is de bestuurder van 12 vrije scholen in Noord-Holland

Op onze scholen
krijgen kinderen
zin in leren.

Rudolf Steinerschool Engelandlaan 0,4 - 0,8 sluit op:30 juni 2024 Haarlem

De Rudolf Steinerschool, Engelandlaan is per 1 augustus 2024 op zoek naar een


Ervaren Klassenleerkracht voor klas 1-6

3 dagen in de week in een vaste klas

Waar ga je werken?

De Rudolf Steinerschool is één van de oudste vrijescholen van Nederland. Onze school bestaat uit twee locaties. Een lange historie geeft een mooie bedding voor meegroeiend en vernieuwend vrijeschoolonderwijs. Een school waarin ruimte is voor alle kinderen en waarin alle medewerkers met tomeloze inzet de kinderen en elkaar ondersteunen. De beide locaties kennen 3 kleuterklassen en de klassen 1 tot en met 6. De school maakt deel uit van Stichting Ithaka, actief in heel Noord-Holland.

Wat ga je doen?

De collega die we zoeken geeft een aantal dagen per week les binnen de school. Dit kan in een eigen klas zijn (4 dagen) of naast een ervaren leerkracht (2-3 dagen), waarmee je een duo-schap vormt. Je geeft levendig en gestructureerd onderwijs met oog voor de verschillende behoeften van kinderen. Je hebt aandacht voor de ontwikkeling van een juiste groepsdynamiek en creëert daarmee een veilig en prettige leeromgeving voor de kinderen. Je houdt de ontwikkeling van de leerlingen bij in het leerlingvolgsysteem en bespreekt deze regelmatig met de IB-er. Je bent als klassenleerkracht nauw betrokken bij de extra zorg voor leerlingen uit je klas. Begeleiding en ondersteuning zullen worden geboden vanuit het team of vanuit een coaching traject van Ithaka.

Wat vragen wij?

  • Een Pabo-diploma (bij voorkeur de Vrijeschool Pabo);
  • Enthousiasme voor het Vrijeschoolonderwijs;
  • Enige ervaring als (Vrijeschool) leerkracht;
  • Daadkracht, flexibiliteit en vitaliteit;
  • Een onderzoekende en lerende houding;
  • Goede communicatieve vaardigheden voor een goede samenwerking;
  • Zin en enthousiasme om samen een klas te gaan dragen.

Wat bieden wij?

Werken bij Ithaka is samen onderweg zijn. Daarbij is de reis minstens zo belangrijk als het doel. De Rudolf Steinerschool is een heel fijne plek om te werken. We hebben een prachtige school met rondom een leuk schoolplein, midden in een multiculturele leefomgeving. Gezamenlijk wordt iedere dag met liefde gewerkt aan de ondersteuning van onze leerlingen, met veel ruimte, vertrouwen en samenwerking. De dynamiek die het onderwijs in deze tijd van ons vraagt vangen we samen op. Daarom is de sfeer waarin gewerkt wordt heel prettig. De arbeidvoorwaarden zijn conform de cao primair onderwijs. Daarnaast kent Ithaka een eigen regeling voor het woon-werkverkeer, waarbij duurzaam reizen gestimuleerd wordt.


Belangstelling?

Voor meer informatie over de school kun je kijken op www.rsschool.nl of kun je contact opnemen met Horriah Nelissen, directeur. Stuur je cv en motivatiebriefop naar hnelissen@rsschool.nl.