Stichting Vrije Scholen Ithaka is de bestuurder van 12 vrije scholen in Noord-Holland

Stichting Vrije Scholen Ithaka is de bestuurder van 12 vrije scholen in Noord-Holland

Op onze scholen
krijgen kinderen
zin in leren.

Rudolf Steinerschool Engelandlaan 0,12 sluit op:31 mei 2024 Haarlem

Let op!
De sluitingsdatum van deze vacature was op
vrijdag 31 mei 2024

De Rudolf Steinerschool, Engelandlaan is per 14 mei 2024 op zoek naar een


Gymdocent

Op dinsdag 10.30 – 15.00 uur

(uitbreiding mogelijk in overleg)

Waar ga je werken?

De Rudolf Steinerschool is één van de oudste vrijescholen van Nederland. Onze school bestaat uit twee locaties. Een lange historie geeft een mooie bedding voor meegroeiend en vernieuwend vrijeschoolonderwijs. Een school waarin ruimte is voor alle kinderen en waarin alle medewerkers met tomeloze inzet de kinderen en elkaar ondersteunen. De beide locaties kennen 3 kleuterklassen en de klassen 1 tot en met 6. De school maakt deel uit van Stichting Vrijescholen Ithaka.

Wat ga je doen?

We zoeken een energieke vakleerkracht die het bewegingsonderwijs op onze school verzorgt. De lessen worden verdeeld over twee of drie dagen. Je geeft les aan de klassen 4 en 5. Tot je taken horen het geven van bewegingsonderwijs aan alle onderbouwklassen met oog voor de verschillende behoeften van kinderen. Je zorgt voor een veilig en prettig leerklimaat en een didactiek die aansluit bij verschillen tussen kinderen. Verder organiseer je de jaarlijkse sportdag en lever je per leerling een bijdrage aan het jaarlijkse getuigschrift dat aan het einde van het schooljaar wordt uitgereikt. Je bespreekt wanneer nodig de ontwikkeling van de leerlingen met de klassenleerkrachten. Je professionele ontwikkeling is belangrijk; zowel individueel als in teamverband.

Wij verheugen ons om samen te werken met iemand die….

  • Enthousiast is over het vrijeschoolonderwijs
  • Over een ALO-diploma en aantoonbare pedagogische en didactische kwaliteiten beschikt
  • Vanuit een positieve benadering werkt en kinderen in hun kracht zet
  • Constructief werkt
  • Een basishouding heeft waarin verantwoordelijkheid en vertrouwen een rol spelen
  • Een open en onderzoekende houding heeft, ontwikkelingsgericht en reflectief is

Wat bieden wij?

Werken bij Ithaka is samen onderweg zijn. Daarbij is de reis minstens zo belangrijk als het doel. De Rudolf Steinerschool is een heel fijne plek om te werken. We hebben een prachtige school met rondom een leuk schoolplein, midden in een multiculturele leefomgeving. Gezamenlijk wordt iedere dag met liefde gewerkt aan de ondersteuning van onze leerlingen, met veel ruimte, vertrouwen en samenwerking. De dynamiek die het onderwijs in deze tijd van ons vraagt vangen we samen op. Daarom is de sfeer waarin gewerkt wordt heel prettig. De arbeidvoorwaarden zijn conform de cao primair onderwijs.

Belangstelling?

Voor meer informatie over de school kun je kijken op www.rsschool.nl of kun je contact opnemen met Horriah Nelissen, directeur. Stuur je cv en motivatiebrief op naar hnelissen@rsschool.nl