Stichting Vrije Scholen Ithaka is de bestuurder van 12 vrije scholen in Noord-Holland

Stichting Vrije Scholen Ithaka is de bestuurder van 12 vrije scholen in Noord-Holland

Op onze scholen
krijgen kinderen
zin in leren.

Rudolf Steinerschool 0,4 - 0,6 sluit op:28 februari 2022 Alkmaar

Let op!
De sluitingsdatum van deze vacature was op
maandag 28 februari 2022

De Rudolf Steinerschool in Alkmaar is op zoek naar een


Intern Begeleider (tot in ieder geval 1 mei) voor 0,4 – 0,6 fte


Een fantastisch groen schoolplein waar het heerlijk spelen is, een karakteristiek schoolgebouw dat onder architectuur is gebouwd en rijk onderwijs dat kinderen zoveel meer biedt dan alleen de cognitieve ontwikkeling; de Rudolf Steinerschool is een levendige vrijeschool met ruim 200 leerlingen, verdeeld over 9 klassen (drie kleuterklassen en de klassen 1 t/m 6). Ouders kiezen bewust voor het rijke onderwijs van de vrije school en leerlingen komen uit Alkmaar en omgeving. Het team van ervaren vrijeschoolleerkrachten en startende collega’s is trots op alles wat in de afgelopen 40 jaar is opgebouwd, én werkt met een vernieuwende blik aan eigentijds onderwijs voor de komende jaren.


Onze Intern Begeleider is momenteel met gedeeltelijk ziekteverlof. Om onze leerlingen de juiste ondersteuning te blijven bieden, zijn we op zoek naar een Intern Begeleider die onze school tijdelijk komt versterken. Naast de rol van IB-er neem je ook enkele taken als Remedial Teacher op je.


Wat ga je doen?

  • Je bent verantwoordelijk voor de coördinatie en uitvoering van het ondersteuningsbeleid van de school. In afstemming met de huidige intern begeleider verdeel je de klassen onderling.
  • In de rol van Remedial Teacher ondersteun je leerlingen op het gebied van taal en rekenen, begeleid je dyslexieonderzoeken en organiseer je de leerlingondersteuning.
  • Je draagt bij aan de professionalisering van de ondersteuningsstructuur en het kwaliteitsbeleid.
  • Je werkt samen met het team aan een krachtige en bloeiende school.

Wie zoeken wij?

  • Je hebt ervaring als intern begeleider; je weet hoe je bouwt aan kwalitatief sterk onderwijs en weet leerkrachten te ondersteunen en adviseren
  • Je werkt vanuit een positieve benadering en bent gericht op samenwerking
  • Je werkt vanuit een basishouding van verantwoordelijkheid, vrijheid en vertrouwen
  • Je hebt een open en onderzoekende houding, je bent ontwikkelingsgericht en reflectief Je bent communicatief sterk richting kinderen, collega’s en ouders
  • Je bent enthousiast over het vrijeschoolonderwijs.

Wij bieden

De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO primair onderwijs. De inschaling is in L10/L11, afhankelijk van ervaring.


De school maakt deel uit van Stichting Vrijescholen Ithaka en werkt samen met de andere 12 vrije basisscholen van de stichting aan sterk vrijeschoolonderwijs in de regio. Werken bij Ithaka is samen onderweg zijn. Daarbij is de reis minstens zo belangrijk als het doel. Bij de Rudolf Steinerschool stap je in op het moment dat de koers van de school herijkt wordt; we bouwen aan een eigentijdse en toekomstgerichte school met een informele en fijne werkomgeving.


Belangstelling?

Wil je meer weten, dan kun je contact opnemen met Amarins Renema (directeur) via directie@rsteinerschool.nl of 072-5618602. Je cv en motivatiebrief ontvangen we graag zo snel mogelijk via directie@rsteinerschool.nl. De sollicitatieprocedure bestaat uit een tot twee gesprekken met je toekomstige collega’s.


Op www.rsteinerschool.nl vind je meer informatie over onze school.