Stichting Vrije Scholen Ithaka is de bestuurder van 12 vrije scholen in Noord-Holland

Stichting Vrije Scholen Ithaka is de bestuurder van 12 vrije scholen in Noord-Holland

Op onze scholen
krijgen kinderen
zin in leren.

De Lindeboom 0,6 - 0,8 sluit op:15 juli 2022 Haarlem

Vrije School De Lindeboom is op zoek naar een:

Klassenleerkracht klas 1 of 2

Vervanging verlof met mogelijkheid tot doorstroom binnen Ithaka

0,6 of 0,8 fte / 1 augustus 2022 tot januari 2023


Waar ga je werken?

Vrije School De Lindeboom is een snelgroeiende basisschool in Haarlem-Noord. Wij zijn een nevenlocatie van Vrije School Kleverpark. Zes jaar geleden zijn wij gestart als ouderinitiatief vanwege de lange wachtlijsten. We hebben schooljaar 2022 - 2023 drie kleuterklassen en klas 1 t/m 6 (groep 3 t/m 8). Ons lerarenteam bestaat uit 23 gedreven collega’s die samen het vrijeschoolonderwijs vormgeven vanuit onze drie speerpunten: bewegend leren, verbinding met de natuur en kunstzinnigheid. Onze nieuwe collega is iemand die graag meebouwt aan onze school.

De school maakt deel uit van Ithaka, een stichting met 13 vrije basisschoolvestigingen in Noord- en Zuid-Holland met ongeveer 300 medewerkers.

Wat ga je doen?

De vacature ontstaat doordat een collega met verlof gaat. De vervangende collega die we zoeken geeft 3, of bij voorkeur 4 dagen per week les aan de 1e of 2e klas. Uiteraard bereid je lessen voor en geef je die. Overleg met je duo-partner hoort erbij om elkaar te helpen en inspireren. Op hulp en advies bij de start van de vervanging kun je rekenen.


Wat vragen wij?

  • Beschik je over een pabo-diploma (bij voorkeur de Vrijeschool Pabo/Helicon)?

  • Ben je enthousiast over het vrijeschoolonderwijs?

  • Wil je je eigen (periode)onderwijs ontwerpen?

  • En daarnaast in de oefenuren werken met een methode voor taal en rekenen?

  • Wil je vanuit een positieve benadering (samen)werken en kinderen in hun kracht zetten?

  • En daarnaast meedenken over hoe we vormgeven aan eigentijds vrijeschoolonderwijs en burgerschap?

Dan komen we graag met je in contact!


Wat bieden wij?

Werken bij Ithaka is samen onderweg zijn. Daarbij is de reis minstens zo belangrijk als het doel. Juist het vervangen op (verschillende) scholen kan stimulerend zijn om te ontdekken wat bij jou past! De Lindeboom is een fijne plek om te werken. Gezamenlijk wordt iedere dag met hart en ziel gewerkt aan de ondersteuning van onze leerlingen. Je kunt coaching krijgen van onze eigen Ithaka coaches. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de cao PO.


Belangstelling?

Stuur je motivatiebrief en cv op korte termijn ter attentie van Sara de la Parra, directeur Vrije School De Lindeboom via directie@vsdelindeboom.nl. Mocht je hier behoefte aan hebben, bieden wij de mogelijkheid tot een ‘meeloopdag’.


Meer informatie over onze school vind je op www.vsdelindeboom.nl.