Stichting Vrije Scholen Ithaka is de bestuurder van 12 vrije scholen in Noord-Holland

Stichting Vrije Scholen Ithaka is de bestuurder van 12 vrije scholen in Noord-Holland

Op onze scholen
krijgen kinderen
zin in leren.

De Lindeboom 0,6 sluit op:31 mei 2024 Haarlem

Let op!
De sluitingsdatum van deze vacature was op
vrijdag 31 mei 2024

Vrije School de Lindeboom op zoek naar

Een leerkracht voor klas 1

0,6 fte (werkdagen wo, do en vr)

Wie zijn wij?

Vrije School De Lindeboom is een levendige basisschool in Haarlem-Noord. Wij zijn een nevenlocatie van Vrije School Kleverpark. Vrije School De Lindeboom is een jonge school die zes jaar geleden is gestart vanuit een ouderinitiatief en dit schooljaar bestaat uit drie kleuterklassen en klas 1 t/m 6 (groep 3 t/m 8).


Ons lerarenteam bestaat uit 23 gedreven collega’s die samen het vrijeschoolonderwijs vormgeven vanuit onze drie speerpunten: bewegend leren, verbinding met de natuur en kunstzinnigheid. Onze nieuwe collega is iemand die graag meebouwt aan onze school.

De school maakt deel uit van Stichting Vrijescholen Ithaka, een stichting met 13 vrijescholen voor basisonderwijs met vestigingen in Noord- en Zuid-Holland met ongeveer 300 medewerkers.


Wie zoeken wij?

Wij zoeken dus bovenal iemand die zich met hart en ziel aan onze school wil verbinden. Daarnaast:

  • Beschik je over een Pabo-diploma (bij voorkeur de Vrijeschool Pabo/Helicon)?
  • Ben je enthousiast over het vrijeschoolonderwijs?
  • Wil je je eigen (periode)onderwijs ontwerpen?
  • En daarnaast in de oefenuren werken met een methode voor taal en rekenen?
  • Wil je vanuit een positieve benadering (samen)werken en kinderen in hun kracht zetten?
  • Meedenken over hoe we eigentijds vrijeschoolonderwijs vormgeven?

Dan zoeken wij jou!


Wij bieden

Werken bij Ithaka is samen onderweg zijn. Daarbij is de reis minstens zo belangrijk als het doel. Wij bieden een prettige en informele werkomgeving. Je start met een tijdelijke arbeidsovereenkomst voor een jaar met zicht op een vaste aanstelling. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de cao primair onderwijs. De inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring conform de cao primair onderwijs. Voor nieuwe collega’s is coaching beschikbaar.


Belangstelling?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Sara de la Parra (directeur) via directie@vsdelindeboom.nl of 06-51401826 (schoolmobiel). Je cv en motivatiebrief kun je richten aan Sara de la Parra en ontvangen we graag zo snel mogelijk.


De sollicitatieprocedure bestaat uit een kennismakingsgesprek, proefles en nagesprek met de benoemingsadviescommissie (een leerkracht, de intern begeleider en directeur). Mocht je hier behoefte aan hebben, bieden wij de mogelijkheid tot een ‘meeloopdag’.


Meer informatie over onze school vind je op www.vsdelindeboom.nl.