Stichting Vrije Scholen Ithaka is de bestuurder van 12 vrije scholen in Noord-Holland

Stichting Vrije Scholen Ithaka is de bestuurder van 12 vrije scholen in Noord-Holland

Op onze scholen
krijgen kinderen
zin in leren.

Vrijeschool Castricum 0,2-0,3 sluit op:15 juni 2023 Castricum

Let op!
De sluitingsdatum van deze vacature was op
donderdag 15 juni 2023

De Vrijeschool Castricum is op zoek naar een

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

0,2 tot 0,3 fte / per 1-8-2023

De school

Buiten in de natuur en binnen in de bewegende klassen geven wij vrijeschoolonderwijs aan onze leerlingen. In onze jonge vrijeschool is de pioniersgeest nog springlevend en werk je samen met ervaren, gedreven collega’s. Bewegend leren en bewegingsonderwijs zijn belangrijk in ons onderwijs. De gymzaal is op loopafstand van de school.


De Vrijeschool Castricum bestaat nu 5 jaar en telt 3 kleuterklassen en 5 onderbouwklassen (waarvan 1 combinatieklas). In 2024 zal de school op volle kracht zijn met in totaal 9 klassen. We zijn onderdeel van Ithaka, een stichting met 13 vrijescholen voor basisonderwijs met vestigingen in Noord- en Zuid-Holland met ongeveer 300 medewerkers.

Wie zoeken wij?

Nu juf Britt komend schooljaar gaat stoppen, zoeken wij een nieuwe collega die de gymlessen gaat geven vanaf 1 augustus. Ben jij de (aankomende) vakleerkracht bewegingsonderwijs die aan alle klassen de gymlessen kan gaan geven en herken je jezelf in onderstaande punten?

  • Ben je enthousiast, sportief en pedagogisch sterk;
  • Kun je overweg met alle leeftijden?
  • Beschik je (bijna) over een ALO-diploma?
  • Heb je affiniteit met het vrijeschoolonderwijs?
  • Ben je zelfstandig, flexibel en communicatief?
  • Heb je al ervaring in het werken met een groep kinderen?

Dan komen we graag met je in contact!

Wat ga je doen?

  • Je draagt zorg voor het bewegingsonderwijs met oog voor de verschillende leeftijdsfasen.
  • Je werkt vanuit een doorlopende leerlijn bewegingsonderwijs.
  • Je zorgt voor een veilig pedagogisch klimaat en houdt rekening met de verschillen;
  • Je volgt de ontwikkeling van de leerlingen en doet hierover verslag aan de klassenleerkracht.

Wat wij bieden

Werken bij Ithaka is samen onderweg zijn. Daarbij is de reis minstens zo belangrijk als het doel. Wij bieden een prettige en informele werkomgeving. In de Vrijeschool Castricum maak je deel uit van een bevlogen team van leerkrachten en medewerkers. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de cao primair onderwijs.


Belangstelling?

Stuur je sollicitatie (met cv) naar Marije Ehrlich, directeur Vrijeschool Castricum via directie@vrijeschoolcastricum.nl. Meer informatie over onze school vind je op www.vrijeschoolcastricum.nl.